- Casio

Цена
€70 07 / 137 05 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Мъжки часовник Casio - MTP-B130M-4AVDF
Японски кварцов механизъм
Верижка от неръждаема стомана
Корпус от неръждаема стомана
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Размер 48 × 41 × 8.3 mm
Тегло 74g
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Верижка от неръждаема стомана
Корпус от неръждаема стомана
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Размер 48 × 41 × 8.3 mm
Тегло 74g
Гаранция: 2 години
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Мъжки часовник Casio - MTP-B130M-4AVDF
Японски кварцов механизъм
Верижка от неръждаема стомана
Корпус от неръждаема стомана
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Размер 48 × 41 × 8.3 mm
Тегло 74g
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Верижка от неръждаема стомана
Корпус от неръждаема стомана
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Размер 48 × 41 × 8.3 mm
Тегло 74g
Гаранция: 2 години
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Casio collection |
| Серии | Casio Collection |
| Цвят | Сребрист |
| Цвят | Сребрист |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Кожа |
| Диаметър на корпуса (mm) | 42 |
| Водоустойчивост | 5 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Червен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9.5 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Casio MTP-B130M-4AVDF
Открийте вечната елегантност с Casio MTP-B130M-4AVDF, който предлага атрактивен червен циферблат и естествена кожена каишка. Този класически часовник съчетава прецизността на японския кварцов механизъм с изтънчен дизайн за всеки повод.
Ключови Предимства
- Класически стил — Червеният циферблат със светещи стрелки и прозорец за дата осигурява изискан външен вид, подходящ както за ежедневието, така и за официални събития.
- Надеждна работа — Кварцовият механизъм гарантира точно време, а минералното стъкло предпазва циферблата от ежедневно износване.
- Комфорт при носене — Кафявата кожена каишка е мека и издръжлива, със закопчалка от неръждаема стомана за сигурно затваряне.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Кожа |
| Водоустойчивост | 5 ATM (50 m) |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Червен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Не |
| Тахиметър | Не |
Какво има в кутията
- Часовник Casio MTP-B130M-4AVDF
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
- Оригинална кутия
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




